automobilis

Automobilis XXI amžiuje – tai nebe prabangos prekė, tai greičiau būtinybė. Gyvenantieji didmiesčiuose gali išsiversti be automobilio, tačiau ką labai žavi viešasis transportas? Jis visiškai netinkamas skubančiam dirbančiam žmogui, kuriam iš taško A į tašką B reikia nuvykti greitai. Gal todėl ne retai miesto autobusai pavadinami tinkami tik moksleiviams, studentams ir pensininkams, kurie niekur neskuba ir pakenčia autobusų, troleibusų, mikroautobusų ilgą stoviniavimą kiekvienoje stotelėje. Kiti yra tiesiog priversti važinėti viešuoju transportu, nes, ne paslaptis, norint įsigyti automobilį, prireiks nemenkos sumelės, o kur dar vėlesnės išlaidos – remontas, tepalai, padangos, techninė apžiūra, draudimas ir taip toliau.

Anot Statistikos departamento ir populiariausių automobilių skelbimų portalų, daugiausia Lietuvoje perkami naudoti automobiliai, senesni kaip 5-10 metų, todėl perkant seną automobilį iš karto reiki pridėti iki 10 proc. jo vertės – maždaug tiek gali atsieiti automobilio kasmetinis remontavimas. Taigi perkant automobilį naujasis jo savininkas kišenėje dar turi turėti mažiausiai 30 proc. automobilio vertės visoms eksploatacijos išlaidoms. Daugelis neturi tiek daug santaupų, todėl jiems siūloma kita išeitis – automobilių nuoma Vilniuje.

Automobilį priklausomai nuo poreikių galima išsinuomoti įvairiems laikotarpiams – nuo paros iki net 5 metų. Vienas didžiausių nuomos privalumų – kad kišenėje nereikia iš karto turėti kelių ar keliolikos tūkstančių eurų siekiančių santaupų, o kas mėnesį mokant įmokas galima be vargo važinėtis naujutėliu, saugiu ir patogiu automobiliu. Be to, nereikia rūpintis minėtaisiais draudimu, remontu, padangomis ir visa galybe kitų dalykų, nes visu tuo pasirūpina automobilius nuomojanti kompanija. O šios išlaidos gali siekti tikrai daug – kas susidūręs, tas tikrai žino.

Automobilių nuoma Vilniuje – vis dažniau pasirenkama taupių įmonių vadovų paslauga. Jie puikiai suvokia, kad, išsinuomoję automobilį, sutaupys ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko, kuris versle yra labai svarbus, išvengs įvairių rūpesčių ir nepatogumų, o darbuotojai džiaugsis, kad darbe nereikės naudoti nuosavų automobilių arba ir dar geriau – darbiniu automobiliu galės naudotis ir ne darbo metu (daugelio įmonių savininkai, kurie nuomoja transportą, šito nedraudžia). Taigi tikimės, kad savo patogumui pasirinksite automobilių nuomą.

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL