Auto ir moto nemokami skelbimai

AUTOMOBILIŲ ŽIBINTŲ REMONTAS
20.00 €

AUTOMOBILIŲ ŽIBINTŲ REMONTAS

Automobilių priekinių žibintų remontas: – lęšių valymas, – korpusų remontas, – žibintų stiklų keitimas, – reflektorių restauravimas ir keitimas, – reflektorių laikiklių ir kėliklių remontas. ————————————————————————- Lęšinių žibintų perdarymas iš angliškų į europinius. ————————————————————————- Priekinių žibintų vidaus ir išorės poliravimas. ————————————————————————- LED ( diodinių ) žibintų remontas. ————————————————————————————————————————————————– Keičiame VISŲ automobilių iš Amerikos posūkių spalvos […]

Auto dažymas, antikorozinis dugno padengimas
90.00 €

Auto dažymas, antikorozinis dugno padengimas

Sveiki, tiesiname smulkius ilenkimus. Dengiame ir Raptor danga. Suvirinimo darbai. Dažome automobilius ir netik. Dengiame automobiliu dugnus ir ertmes antikorozine danga. Suteikiame 2 metu garantija mūsų darbams. Jūsų patogumui galime patys paimti jūsų automobili! Teikiame ir traliuko paslaugas. Kreiptis telefonu 868422936 Šiaulių raj. Klaipedos raj. Mažeikių raj. Plunges raj Telsiu raj.

Automobiliu supirkimas
2000.00 €

Automobiliu supirkimas

SUPERKU AUTOMOBILIUS TELŠIŲ RAJONE 150km. spinduliu nuo Telšių miesto. Perku visokius variantus, įvairių markių, gali būti tvarkingi ar su defektais. Pinigai iš karto! Moku iki 1500 euru Siūlykite šiuo nr. 869917908 (bitės tinkle) arba 862169014 (ežio tinklas), atsakau i sms.

Akcija cheminis automobilių salonų valymas nuo 30 eur.
1.00 €

Akcija cheminis automobilių salonų valymas nuo 30 eur.

AKCIJA !!! CHEMINIS AUTOMOBILIŲ SALONŲ VALYMAS NUO 30€ !!! Taip pat valome minkštus, odinius baldus , kilimus , kėdes ir kt. Pašaliname išsisenėjusias dėmes ir blogus kvapus su profesionalia įranga . Atvykstame jums patogiu laiku !

...

....