„Autogidas“ ir „Domoplius“ turi naujus savininkus

„Autogidas“ ir „Domoplius“ turi naujus savininkus

Automobilių ir nekilnojamojo turto skelbimų portalai „Autogidas“ ir „Domoplius“ pakeitė savininkus ir pritraukė solidžią investiciją iš bendrovės „Horizontal media“, į kurią prieš tai investavo „LitCapital“. Finansavimas skirtas gerinti skelbimo portalų vartotojų patirtį, funkcionalumą, plėsti teikiamų paslaugų spektrą ir stiprinti poziciją prekybos automobiliais ir NT rinkose.

Skelbimų portalus „Autogidas“ ir „Domoplius“ įsigijo „Horizontal media“ į kurią prieš tai investavo „LitCapital“.

„Pritrauktos investicijos prisidės kuriant sveiką konkurencinę aplinką Lietuvos skelbimų rinkoje. O konkurencija naudinga visiems rinkos dalyviams. Ji motyvuoja portalus valdančias įmones siūlyti inovatyvius, vartotojų poreikius atitinkančius sprendimus, kurie teikia naudos ir turto pirkėjams, ir pardavėjams“ – sako skelbimų portalų vadovas Evaldas Narbuntovičius.

Jo teigimu, investicijos suteiks galimybę patobulinti jau dabar teikiamas paslaugas, padidinti jų prieinamumą. Taip pat, vystyti naujus produktus bei gerinti portalų funkcionalumą ir vartotojų patirtį.

Jis akcentuoja, kad nauji savininkai – profesionalūs investuotojai, kurie nėra susiję su kitais Lietuvoje veikiančiais skelbimų portalais. 

„Dėl dinamiškos padėties pasaulyje ir automobilių, ir nekilnojamojo turto rinkose pastaraisiais metais įvyko daug permainų. Jos neišvengiamai paveikė ir skelbimų svetainių veiklą. Sieksime prisitaikyti prie verslo ir privačių klientų poreikių, siūlysime sprendimus, kurie padėtų išlaikyti rinkų aktyvumą visais laikais“, – sako vadovas.

Planuoja plėtrą

Pasak jo, planuojama plėtra trimis pagrindinėmis kryptimis: gerinant verslo klientų ir skelbimų portalų lankytojų patirtį, plečiant esamų platformų funkcionalumą bei žengiant į naujus rinkos segmentus ir kuriant atitinkamus įrankius bei paslaugas. 

„Pastebime, kad naudotų transporto priemonių prekybos segmente juntamas itin didelis skaidrumo poreikis: neretu atveju naudoto automobilio pirkimas yra prilyginamas loterijai. Ketiname pasiūlyti įrankius, kurie padės išvengti nusivylimo“, – planus dėsto E. Narbuntovičius. 

Taip pat „Autogido“ ir „Domoplius“ vadovas užsimena, kad vystomi planai stiprinti veiklos kryptis, susijusias su tvariu vartojimu – kurti antrinės rinkos prekybos platformas, kurios įgalintų vartotojus suteikti daiktams antrą gyvenimą. Žingsnis už automobilių ir NT rinkos ribų yra logiškas ir pagrįstas jau sukaupta patirtimi.

„Planų turime įvairių. Ir vietos augti yra daug. Pagal lankytojų ir skelbimų skaičių rikiuojamės tarp šios rinkos lyderių – tai įpareigoja vadovautis inovatyviu požiūriu, teikti geriausią įmanomą patirtį naudotojams. Pastarąjį dešimtmetį skelbimų rinkoje vykusi koncentracija suteikė daug galių dominuojantiems subjektams, bet nuvylė vartotojus. Tiku, kad su naujais investuotojais pakeisime nusistovėjusią padėtį“, – teigia pašnekovas.

Apie portalus

Transporto priemonių skelbimų portalas „Autogidas“ Lietuvoje veikia daugiau nei 15 metų. Per mėnesį jame patalpinama apie 20 tūkst. automobilių, motociklų, sunkiojo transporto ir žemės ūkio technikos skelbimų.

Lietuvos rinkoje šis žaidėjas – antras pagal populiarumą. Per mėnesį „Autogide“ apsilanko apie 1 mln. lankytojų, dažniausiai ieškančių naudotų transporto priemonių. Populiariausios automobilių markės – „Mercedes“, BMW, „Volkswagen“ ir „Audi“.

Nekilnojamojo turto skelbimų portale „Domoplius“ per mėnesį apsilanko apie 250 tūkst. lankytojų. Internetinėje platformoje skelbiami būsto, žemės sklypų ir kito nekilnojamojo turto nuomos ir pardavimo skelbimai.

Daugiau informacijos

Aistė Veberaitė

Reputacijos agentūros „Winning“ projektų vadovė

Tel. nr. +370 616 98510

El. p. aiste@winning.lt

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Šalies kelininkai: įveikti kelių ir tiltų būklės krizę gali padėti investicijos į skaitmenines technologijas

Šalies kelininkai: įveikti kelių ir tiltų būklės krizę gali padėti investicijos į skaitmenines technologijas

Automatinis mašinų valdymas, papildytosios realybės panaudojimas statybų aikštelėje, skaitmeninių dvynių kūrimas – tai ateities technologijos, kurias jau galima sutikti didžiausių Lietuvos infrastruktūros projektų statybų aikštelėse. Šalies kelių tiesimo įmonių atstovai teigia, kad skaitmeninių technologijų įsigalėjimo kelių tiesyboje nauda yra milžiniška: darbai vyksta daug greičiau, tačiau realiuoju laiku užtikrinama jų kokybė, atitiktis projektiniams reikalavimams, mažėja ir nelaimingų […]


Prezidentas Rokiškyje: regionuose būtinos kokybiškos ir socialiai teisingos viešojo transporto paslaugos

Prezidentas Rokiškyje: regionuose būtinos kokybiškos ir socialiai teisingos viešojo transporto paslaugos

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį su savo patarėjais dirbo Rokiškyje. Daug dėmesio Rokiškyje valstybės vadovas skyrė viešojo transporto problematikai regione ir šalyje. Rokiškio geležinkelio stotyje vykusioje apskritojo stalo diskusijoje „Rokiškio rajono žmonių lūkesčius atitinkantis viešasis transportas“, kurioje dalyvavo Rokiškio bendruomenės, centrinės valdžios, savivaldos, keleivių vežimo įmonės „LTG Link“ atstovai, aptarti būtini sisteminiai pokyčiai ir […]


Lietuvos automobilių kelių direkcija: Vilainių tilto Kėdainiuose rekonstrukcija artėja prie pabaigos

Lietuvos automobilių kelių direkcija: Vilainių tilto Kėdainiuose rekonstrukcija artėja prie pabaigos

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 229 Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai 5,151 km tilto rekonstrukcija artėja į pabaigą. Eismą tiltu planuojama paleisti birželio pabaigoje, t.y. anksčiau nei numatyta sutartyje. Pėstiesiems per Nevėžį susisiekimas buvo ir yra užtikrinamas laikinu pontoniniu pėsčiųjų tiltu, kuriuo pėstieji galės naudotis ir iki tol, kol bus užbaigti rekonstruojamo […]


Seimo nario Andriaus Bagdono pranešimas: „Seime chaoso pabaigos nematyti – paspirtukų draudimai ketvirtadienį taps politiniu rebusu“

Seimo nario Andriaus Bagdono pranešimas: „Seime chaoso pabaigos nematyti – paspirtukų draudimai ketvirtadienį taps politiniu rebusu“

2023 m. birželio 7 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų) Dalies Seimo narių polinkis kuo labiau apriboti paspirtukų judėjimą privedė prie sudėtingos teisėkūros procedūros, kurią parlamentui išpainioti bus rimtas iššūkis, atkreipia dėmesį Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas. Trečiadienį Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas nagrinėjo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, kuriomis nusitaikyta sureguliuoti judėjimą el. […]


„Veho Lietuva“ įsigijo vieną didžiausių kėbulų remonto įmonių Baltijos šalyse „Auto Bodyshop“

„Veho Lietuva“ įsigijo vieną didžiausių kėbulų remonto įmonių Baltijos šalyse „Auto Bodyshop“

Vienintelė oficiali „Mercedes-Benz“ atstovė mūsų šalyje bendrovė „Veho Lietuva“ įsigijo UAB „Auto Bodyshop“, vieną didžiausių kėbulo remonto įmonių Lietuvoje ir Baltijos regione. Šiuo žingsniu „Veho Lietuva“ siekia dar labiau išplėsti savo klientams siūlomų serviso paslaugų spektrą. „Šis sandoris yra nuoseklus mūsų įgyvendinamos strategijos, kurios stuburas – geriausia įmanoma klientų patirtis, žingsnis. Siekdami teikti aukščiausios kokybės […]


„Oro navigacija“ investuoja 2,5 mln. eurų: dronų naudotojai galės paprasčiau naudotis oro erdve

„Oro navigacija“ investuoja 2,5 mln. eurų: dronų naudotojai galės paprasčiau naudotis oro erdve

Įgyvendinant Europos Sąjungos (ES) bepiločių orlaivių (dronų) reglamentų paketo nuostatas, pagrindinis Lietuvos oro navigacijos paslaugų teikėjas „Oro navigacija“ investuoja 2,5 mln. eurų į  sprendimus, kurie leis dronų  naudotojams paprasčiau naudotis oro erdve. „Oro navigacija“ pasirašė sutartį su Austrijos įmone „Frequentis“, su kuria kartu Lietuvoje diegs U-Space paslaugų teikimo sistemą – per mobiliąją aplikaciją bepiločių orlaivių […]