Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

1

Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

Galimybė pasinerti į virtualią realybę laukiant skrydžio, prireikus užsukti į vaistinę, o lankantis restorane grožėtis garsaus fotografo darbais. Tai vos keletas naujovių, kurias savo klientams pastaruoju metu pasiūlė smarkiai atsinaujinęs Vilniaus oro uostas. Tikimasi, kad jos skrydžio laukimą pavers dar malonesniu ir jaukesniu visiems keleiviams.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo Olafo Martenso, pagrindiniai šalies oro vartai šiemet ne tik sėkmingai rekonstravo kilimo ir tūpimo taką, bet ir išplėtė siūlomų paslaugų spektrą.

„Jau rugpjūčio 18 d. išvykimo terminale duris atvėrė įvairių pasaulio virtuvių patiekalus kviečiantis išbandyti restoranas „PANK‘olis“. Stilingoje maitinimo įstaigoje galima ne tik pasistiprinti prieš skrydį, bet ir aplankyti vietoje įrengtą nedidelę garsaus fotografo Algimanto Kriščiūno darbų galeriją“, – sako O. Martensas.

Kita oro uosto naujovė taps tikru išsigelbėjimu visiems negaluojantiems keliautojams. Tai išvykimo terminale duris atvėrusi vaistinė „Camelia“, laukianti visų, kurie savo kelionines vaistinėles pamiršo namuose.

O. Martensas taip pat pažymi, kad po tako rekonstrukcijos oro uoste atsirado papildomų elektroninių prietaisų įkrovimo stotelių, įrengtų vietose su vaizdu į lėktuvų peroną. Maža to, lėktuvų laukiantys keliautojai nuo šiol viliojami ir galimybe pasinerti į virtualios realybės pasaulį specialus „Samsung Lietuva“ stendas kviečia visus lankytojus išbandyti virtualios realybės akinius.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo, keleiviams pravers ir atsinaujinęs „Medicinos banko“ padalinys, kuriame į ne euro zonos šalis skrendantys keleiviai galės išsikeisti norimą pinigų sumą į daugiau nei 20 užsienio valiutos rūšių.

Atgyjantis Vilniaus oro uostas nusprendė atnaujinti ir dažniausiai keleivių lankomas patalpas visame pastate – tualetus. Remonto darbai jau atlikti keturiose pirmame oro uosto aukšte esančiose tualeto patalpose ir patalpose bendroje ir Šengeno zonos išvykimo salėje. Likusių tualetų patalpų kapitalinis remontas bus atliekamas 2018 m.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.  Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu papildomai skirta 9,3 mln. eurų kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves remontui. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.  „Netrukus bus remontuojama ir restauruojama dar daugiau kelių, vedančių į mūsų šalies lankytinas bei kurortines vietoves. Manau, kad turėdami galimybę keliauti […]

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remontas ir tuo pačiu pirmasis Islandijos plento tvarkymo etapas. Darbai šiame etape vyko nuo Kleboniškio tilto iki Sargėnų sankryžos – ruožas yra išplatintas iki 10 eismo juostų, papildomai įrengtos greitėjimo ir lėtėjimo juostos, taip pat įrengta atraminė siena, daugiau nei 1 km ilgio […]