Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

1

Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

Galimybė pasinerti į virtualią realybę laukiant skrydžio, prireikus užsukti į vaistinę, o lankantis restorane grožėtis garsaus fotografo darbais. Tai vos keletas naujovių, kurias savo klientams pastaruoju metu pasiūlė smarkiai atsinaujinęs Vilniaus oro uostas. Tikimasi, kad jos skrydžio laukimą pavers dar malonesniu ir jaukesniu visiems keleiviams.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo Olafo Martenso, pagrindiniai šalies oro vartai šiemet ne tik sėkmingai rekonstravo kilimo ir tūpimo taką, bet ir išplėtė siūlomų paslaugų spektrą.

„Jau rugpjūčio 18 d. išvykimo terminale duris atvėrė įvairių pasaulio virtuvių patiekalus kviečiantis išbandyti restoranas „PANK‘olis“. Stilingoje maitinimo įstaigoje galima ne tik pasistiprinti prieš skrydį, bet ir aplankyti vietoje įrengtą nedidelę garsaus fotografo Algimanto Kriščiūno darbų galeriją“, – sako O. Martensas.

Kita oro uosto naujovė taps tikru išsigelbėjimu visiems negaluojantiems keliautojams. Tai išvykimo terminale duris atvėrusi vaistinė „Camelia“, laukianti visų, kurie savo kelionines vaistinėles pamiršo namuose.

O. Martensas taip pat pažymi, kad po tako rekonstrukcijos oro uoste atsirado papildomų elektroninių prietaisų įkrovimo stotelių, įrengtų vietose su vaizdu į lėktuvų peroną. Maža to, lėktuvų laukiantys keliautojai nuo šiol viliojami ir galimybe pasinerti į virtualios realybės pasaulį specialus „Samsung Lietuva“ stendas kviečia visus lankytojus išbandyti virtualios realybės akinius.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo, keleiviams pravers ir atsinaujinęs „Medicinos banko“ padalinys, kuriame į ne euro zonos šalis skrendantys keleiviai galės išsikeisti norimą pinigų sumą į daugiau nei 20 užsienio valiutos rūšių.

Atgyjantis Vilniaus oro uostas nusprendė atnaujinti ir dažniausiai keleivių lankomas patalpas visame pastate – tualetus. Remonto darbai jau atlikti keturiose pirmame oro uosto aukšte esančiose tualeto patalpose ir patalpose bendroje ir Šengeno zonos išvykimo salėje. Likusių tualetų patalpų kapitalinis remontas bus atliekamas 2018 m.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.  Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
hoco. Eye protection full screen curved surface Anti-Blue ray (A9) Screen protector, Apple, iPhone 7 Plus/8 Plus, Tempered glass, Black
 
Forever SE-410 Universal Cable 3.5mm In-Ear Earphones for mobile devices with Microphone (1.2m) White
 
MICROSOFT LIFECHAT LX-3000
 
Apple MMTN2ZM/A Original iPhone Stereo Headset mic/remote Lightning 1.4m Cable White (EU Blister)
 
Samsung case EFC-1C9LC for Galaxy Tab 8.9
Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Pripažinkime – ne visi keliaudami turi galimybių pietauti brangiausiuose restoranuose: kartais neišvengiamai tenka pataupyti. Tad dalijamės patarimais, kaip pernelyg nepaploninti savo piniginės. Ieškokite valgyklų, nebrangių mažų kavinių arba maitinkitės toliau nuo centro nutolusiose užeigėlėse Visai neseniai internete nuskambėjo istorija, kai japonų turistai už spagečius, jūrų gėrybes ir vandenį sumokėjo 350 eurų, o dar 80 eurų […]

  Straipsniai »

Klaipėdos uosto bendrasis planas leistų plėtoti gyvybiškai svarbią uosto infrastruktūrą

Pirmą kartą istorijoje parengtas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto bendrasis planas, numatantis būtinas ir ilgalaikes uosto plėtros kryptis. Planas suderintas su kone 30 institucijų. Šio plano sprendiniai sudarys prielaidas uostui operatyviai reaguoti į besikeičiančias globalios rinkos sąlygas ir kurti reikiamą uosto infrastruktūrą. Šiuo metu Klaipėdos uosto trūkumais įvardijami nepakankamas gylis ir teritorijų stygius.   „Jau šiuo […]

  Straipsniai »

Magistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda eismas rekonstruota „Megos“ sankryža ties Kaunu bus leidžiamas jau šiemet

Eismo sąlygos rekonstruojamame magistralės A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruože – vadinamoje „Megos“ sankryžoje ties Kaunu – netrukus pagerės. Dar šiais metais čia planuojama leisti eismą tiek pagrindiniu, tiek jungiamaisiais keliais. „Pagal sutartį magistralės rekonstrukcija buvo numatyta iki kitų metų balandžio mėn. Tačiau sparčiai vykdomi darbai leis gerokai anksčiau nei planuota atverti eismui šią svarbią sankryžą ir išspręsti […]

  Straipsniai »

„Rail Baltica“ geležinkelio statybas valdys per debesiją

Už „Rail Baltica“ projektą atsakinga „RB Rail AS“ pasirašė sutartį su pasaulyje lyderiaujančia programinės įrangos sprendimų tiekėja „Bentley Systems International Ltd.“, kuri rūpinsis statinio informacinio valdymo (SIV) sistemos Vieningos Duomenų Aplinkos (VDA) vystymu, pritaikymu ir palaikymu. Sutarties pagrindu ji bus naudojama geležinkelio linijos dizaino, statybų ir eksploatavimo fazėse. Bendra penkerių metų trukmės kontrakto suma siekia […]

  Straipsniai »