Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

1

Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

Galimybė pasinerti į virtualią realybę laukiant skrydžio, prireikus užsukti į vaistinę, o lankantis restorane grožėtis garsaus fotografo darbais. Tai vos keletas naujovių, kurias savo klientams pastaruoju metu pasiūlė smarkiai atsinaujinęs Vilniaus oro uostas. Tikimasi, kad jos skrydžio laukimą pavers dar malonesniu ir jaukesniu visiems keleiviams.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo Olafo Martenso, pagrindiniai šalies oro vartai šiemet ne tik sėkmingai rekonstravo kilimo ir tūpimo taką, bet ir išplėtė siūlomų paslaugų spektrą.

„Jau rugpjūčio 18 d. išvykimo terminale duris atvėrė įvairių pasaulio virtuvių patiekalus kviečiantis išbandyti restoranas „PANK‘olis“. Stilingoje maitinimo įstaigoje galima ne tik pasistiprinti prieš skrydį, bet ir aplankyti vietoje įrengtą nedidelę garsaus fotografo Algimanto Kriščiūno darbų galeriją“, – sako O. Martensas.

Kita oro uosto naujovė taps tikru išsigelbėjimu visiems negaluojantiems keliautojams. Tai išvykimo terminale duris atvėrusi vaistinė „Camelia“, laukianti visų, kurie savo kelionines vaistinėles pamiršo namuose.

O. Martensas taip pat pažymi, kad po tako rekonstrukcijos oro uoste atsirado papildomų elektroninių prietaisų įkrovimo stotelių, įrengtų vietose su vaizdu į lėktuvų peroną. Maža to, lėktuvų laukiantys keliautojai nuo šiol viliojami ir galimybe pasinerti į virtualios realybės pasaulį specialus „Samsung Lietuva“ stendas kviečia visus lankytojus išbandyti virtualios realybės akinius.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo, keleiviams pravers ir atsinaujinęs „Medicinos banko“ padalinys, kuriame į ne euro zonos šalis skrendantys keleiviai galės išsikeisti norimą pinigų sumą į daugiau nei 20 užsienio valiutos rūšių.

Atgyjantis Vilniaus oro uostas nusprendė atnaujinti ir dažniausiai keleivių lankomas patalpas visame pastate – tualetus. Remonto darbai jau atlikti keturiose pirmame oro uosto aukšte esančiose tualeto patalpose ir patalpose bendroje ir Šengeno zonos išvykimo salėje. Likusių tualetų patalpų kapitalinis remontas bus atliekamas 2018 m.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.  Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »