Antrąjį gimtadienį švenčiantys „Uber“ atskleidė lietuvių keliavimo įpročius

Antrąjį gimtadienį švenčiantys „Uber“ atskleidė lietuvių keliavimo įpročius

Pavėžėjimo paslaugų platforma „Uber“ šiandien švenčia savo antrąjį gimtadienį Lietuvoje. Reikšmingą dieną mininti kompanija atskleidė, kad per 2 veiklos metus Lietuvoje vidutinis vairuotojų reitingas tapo vienu pirmaujančių Europoje. Be to, kad Vilniaus vairuotojai yra vertinami itin gerai, pakeleivių reitingas taip pat siekia aukštumas.

„Vidutinis „Uber“ partnerių-vairuotojų reitingas Vilniuje yra 4,9 balai iš 5, toks įvertinimas yra fenomenalus ir vienas geriausių Europoje. Mus itin džiugina tai, kad reitingas išliko toks aukštas ganėtinai ilgą laiko tarpą, o tai reiškia, kad paslaugos kokybė ir toliau išlieka labai gerai vertinama“, – sakė „Uber“ vadovas Baltijos šalyse Enn Metsar.

Pasak E. Metsar, pagrindinis pavėžėjimo principas – kad tiek partneriai-vairuotojai, tiek pakeleiviai mėgautųsi pačia geriausia patirtimi ir akivaizdžiai jaustų paslaugos naudą.

„Pavėžėjimo paslaugos yra visuomeninis fenomenas, todėl mes džiaugiamės matydami, jog vairuotojai Vilniuje taip pat gerai atsiliepia apie pakeleivius. Vidutinis pakeleivio reitingas yra itin aukštas – 4,89 – o tai rodo, jog vilniečiai yra itin mandagūs ir padeda užtikrinti malonią partnerių-vairuotojų patirtį“, – priduria E. Metsar.

20 populiariausių krypčių – kelionės, verslas ir naktinis gyvenimas

Apžvelgdamas pakeleivių Lietuvoje įpročius E. Metsar išskyrė populiariausias kelionių kryptis. Pasak bendrovės vadovo Baltijos šalyse, dažniausiai pakeleiviai „Uber“ kviečia norėdami pasiekti įvairias susisiekimo jungtis, prekybos centrus ar tiesiog pasilinksminti miesto centre.

„20 populiariausių „Uber“ kelionių krypčių Vilniuje atskleidė, jog programėlė palengvina kasdienius pakeleivių planus planuojant verslo reikalus, keliones ar laisvalaikio pramogas. Partneriai-vairuotojai jau gerai įsidėmėjo visų populiariausių verslo centrų Vilniuje adresus. Pavyzdžiui, „Vilnius Techpark“ – lietuviškų startuolių ir technologinių kompanijų namus, turinčius itin inovatyvią bendradarbystės (angl. co-working) erdvę, „3 bures“, „Vilniaus vartus“ ir A. Goštauto gatvę, kurioje įsikūrę didelių Lietuvos įmonių biurai“,- teigė E. Metsar.

„Be to, tarp populiariausių „Uber“ kelionių krypčių Vilniuje – Islandijos gatvė, garsi geriausiomis vietomis praleisti vakarą mieste, ryškiausiais naktiniais klubais ir barais. Mūsų partneriai-vairuotojai užtikrina, kad kelionė į namus būtų kuo saugesnė ir patogesnė taip paverčiant pakeleivių patirtį Vilniuje nepriekaištinga.“

2 metai „Uber“ kelionių Vilniuje

Lietuvoje iš Jungtinių Amerikos Valstijų kilusi pavėžėjimo platforma „Uber“ veiklą pradėjo 2015-ųjų rudenį. Pasak „Uber“ vadovo Baltijos šalyse Enn Metsar, per dvejus veiklos metus bendrovė lengvai įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir tapo neatsiejama miestiečių gyvenimo dalimi.

„Mūsų atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad „Uber“ paslauga Lietuvoje besinaudojantys pakeleiviai ją vertina ypač teigiamai – dauguma apklausos dalyvių aiškiai įvardino, kad paslauga ne tik smarkiai palengvina susisiekimą mieste, bet ir tapo neatsiejama pagalbininke socializuojantis ir dalyvaujant miesto gyvenime“, – sako E. Metsar.

Vadovo teigimu, savo nuomonę pakeleiviai iš esmės grindė sakydami, kad naudotis „Uber“ labai patogu – pasitelkus mobiliąją programėlę paprasta išsikviesti vairuotoją bei lengva susimokėti už pačią paslaugą, mat programėlė automatiškai pasirūpina visu mokėjimo procesu. Absoliučią daugumą pakeleivių tenkina ir „Uber“ paslaugos kokybė – tai įrodo partnerių-vairuotojų reitingavimo sistema.

Pranešimą paskelbė : Inga Tarasonienė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »
Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – šiandien savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosios įmonės, valdančios dabartinę autobusų stotį, prisijungė prie savivaldybės ir „Lietuvos geležinkelių” planuojamų grandiozinių pokyčių visam Stoties rajonui. „Turime aiškią […]

  Straipsniai »

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą. Reprezentatyvią apklausą atlikusių „Spinter tyrimų“ duomenimis, didesnių spūsčių tikisi 57 proc., o lėtesnio judėjimo – 53 proc. šalies vairuotojų. Atitinkamai geresnį eismo pralaidumą prognozuoja vos 7 […]

  Straipsniai »