„airBaltic“ kviečia į pilotų ir lėktuvo įgulos atvirų durų dienas Vilniuje

1

„airBaltic“ kviečia į pilotų ir lėktuvo įgulos atvirų durų dienas Vilniuje

Latvijos aviakompanija „airBaltic“ vasario mėnesį Vilniuje kvies į atvirų durų renginį „airBaltic Open Days“, skirtą tiek pilotams, tiek ir keleivių salono įgulai. Renginys vyks viešbutyje „AirInn Vilnius“. Pilotams skirta dalis numatoma vasario 1 d. 10.00  ir 15.00 val., o keleivių salono įgulai – vasario 2 d. 10.00 ir 16.00 val..

„Puiki komanda yra būtina mūsų sėkmingai veiklai – tai pastaraisiais metais patvirtino ir „airBaltic“ augimas. Mūsų skrydžių tinklas plečiasi, orlaivių parkas auga ir kartu keliauja vis daugiau keleivių. Toks vystymasis reikalauja itin motyvuotos komandos. Suprantama, kad dėl išaugusio skrydžių skaičiaus „airBaltic“ šiais metais įdarbins daugiau pilotų. Darbas „airBaltic“ turi daug privalumų dirbant įvairiose pozicijose, tačiau, atsižvelgiant į mūsų augimą ir besikeičiančią pilotų rinką, mes ir toliau tobuliname pilotų atlyginimų sistemą“, – sakė „airBaltic“ skrydžių operacijų vyriausiasis viceprezidentas Pauls Cālītis.

„Per savo veiklos metus „airBaltic“ sparčiai augo. Ateityje stabilų progresą tęsime su modernizuotu orlaivių parku ir išplėstu skrydžių žemėlapiu. Todėl ieškome dar daugiau talentų iš visų Baltijos šalių, galinčių prisijungti prie mūsų komandos. Kiekvienas, pozityviai mąstantis ir norintis mokytis, mokantis užsienio kalbų ir linkęs laisvalaikį leisti sveikai, turi didelį potencialą tapti vienu iš mūsų keleivių salono įgulos narių“, – sakė „airBaltic“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Alina Roščina.

Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau nei 50 pilotų ir 18 keleivių salono įgulos narių iš Lietuvos. Be to, „airBaltic“ sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, siūlydama daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus.

Pilotų atvirų durų metu visi suinteresuoti asmenys turės galimybę sužinoti daugiau apie „airBaltic“ siūlomas darbo vietas ir gauti daugiau informacijos apie pačias „airBaltic“ oro linijas. Renginio metu dalyviai turės galimybę užduoti klausimus tiesiogiai „airBaltic“ vyriausiems pilotams ir gauti visą reikiamą informaciją apie tai, kaip prisijungti prie dinamiškos ir motyvuotos punktualiausių oro linijų pasaulyje „airBaltic“ komandos.

Keleivių salono įgulos renginys skirtas jauniems specialistams, norintiems prisijungti prie ne vieną apdovanojimą turinčios „airBaltic“ keleivių salono įgulos. Pagrindinis atvirų durų dienos tikslas – pristatyti kandidatams aviakompanijos siūlomas darbo vietas ir suteikti jiems daugiau informacijos apie „airBaltic“ iš keleivių salono įgulos perspektyvos, pristatant aviakompaniją, orlaivių parką ir novatorišką įgulos centrą.

Norintiems tapti keleivių salono įgulos nariais nereikia nerimauti dėl patirties stygiaus aviacijos srityje, nes „airBaltic“ siūlo įgyti profesiją per 8 savaites trunkančius mokymus, kurių metu mokama stipendija. Kiekvieną mėnesį organizuojama nauja keleivių salono įgulos narių mokymo grupė. Keleivių salono įgulos pozicija turi daug privalumų, pavyzdžiui, progresyvią darbo užmokesčio sistemą, lankstų darbo grafiką, leidžiantį baigti universitetines studijas, modernią būstinę su erdviu, pagal specialų užsakymą sukurtu įgulos centru, kelionių oro linijomis privalumus jums ir jūsų šeimai bei paskutinį, bet ne mažiau svarbų – tarptautinę darbo patirtį ir ateities perspektyvas komercinės aviacijos industrijoje. 

Daugiau apie keleivių salono įgulos atvirų durų dienas žiūrėkite: 

https://www.youtube.com/watch?v=B8OsSxoZQwY&feature=youtu.be

Prieš atvykdami į renginį, kandidatai neprivalo pildyti paraiškos formos – jiems tereikia turėti savo savo CV bei asmens tapatybės dokumentą. Norintys gauti daugiau informacijos apie darbo galimybes „airBaltic“, gali apsilankyti aviakompanijos įdarbinimo svetainėje http://recruite.airbaltic.com/

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino. 

Apie „airBaltic“: „airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) yra punktualiausios oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 30 lėktuvų – 7 „Bombardier CS300“, 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Trejus metus iš eilės, 2014, 2015 ir 2017 m.,airBalticpripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Dviračių sezonui įsibėgėjant, į miestų gatves ir užmiesčio kelius išrieda vis daugiau dviratininkų. Deja, dar ne visi dviračiais važinėja saugiai. Specialistai primena, kad tiek lekiant dviračių takais miestuose, tiek minant pedalus užmiestyje, svarbu atminti dviratininkams galiojančias taisykles ir reikalavimus, o taip pat – žinoti nerašytas taisykles, kurios leis prie vairo jaustis saugiau. Dviračių takas – […]

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

Vyriausybei skyrus 597 tūkst. AB Lietuvos pašto teikiamoms periodinių leidinių pristatymo kaimo vietovėse ir miestuose paslaugoms kompensuoti, leidėjams bus padengtos periodinių leidinių pristatymo išlaidos už 2 mėn.  „Mes žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime […]

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo […]

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Palengva grįžtanti keleivinė aviacija skrydžių pasiilgusiems keliautojams kelia vis daugiau džiaugsmo. Vis dėlto daugelyje šalių galiojant įvairiems apribojimams ir saugumo priemonėms, keliautojams būtina atsiminti tam tikrus pokyčius oro uostuose ir orlaiviuose. Siekiant palengvinti skrydžio pasiruošimo procesą, Lietuvos oro uostai primena pagrindines kelionių šiuo metu taisykles, padėsiančias užtikrinti jūsų ir aplinkinių saugumą. Namų darbai – atlikti […]