„airBaltic“ kviečia į pilotų ir lėktuvo įgulos atvirų durų dienas Vilniuje

1

„airBaltic“ kviečia į pilotų ir lėktuvo įgulos atvirų durų dienas Vilniuje

Latvijos aviakompanija „airBaltic“ vasario mėnesį Vilniuje kvies į atvirų durų renginį „airBaltic Open Days“, skirtą tiek pilotams, tiek ir keleivių salono įgulai. Renginys vyks viešbutyje „AirInn Vilnius“. Pilotams skirta dalis numatoma vasario 1 d. 10.00  ir 15.00 val., o keleivių salono įgulai – vasario 2 d. 10.00 ir 16.00 val..

„Puiki komanda yra būtina mūsų sėkmingai veiklai – tai pastaraisiais metais patvirtino ir „airBaltic“ augimas. Mūsų skrydžių tinklas plečiasi, orlaivių parkas auga ir kartu keliauja vis daugiau keleivių. Toks vystymasis reikalauja itin motyvuotos komandos. Suprantama, kad dėl išaugusio skrydžių skaičiaus „airBaltic“ šiais metais įdarbins daugiau pilotų. Darbas „airBaltic“ turi daug privalumų dirbant įvairiose pozicijose, tačiau, atsižvelgiant į mūsų augimą ir besikeičiančią pilotų rinką, mes ir toliau tobuliname pilotų atlyginimų sistemą“, – sakė „airBaltic“ skrydžių operacijų vyriausiasis viceprezidentas Pauls Cālītis.

„Per savo veiklos metus „airBaltic“ sparčiai augo. Ateityje stabilų progresą tęsime su modernizuotu orlaivių parku ir išplėstu skrydžių žemėlapiu. Todėl ieškome dar daugiau talentų iš visų Baltijos šalių, galinčių prisijungti prie mūsų komandos. Kiekvienas, pozityviai mąstantis ir norintis mokytis, mokantis užsienio kalbų ir linkęs laisvalaikį leisti sveikai, turi didelį potencialą tapti vienu iš mūsų keleivių salono įgulos narių“, – sakė „airBaltic“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Alina Roščina.

Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau nei 50 pilotų ir 18 keleivių salono įgulos narių iš Lietuvos. Be to, „airBaltic“ sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, siūlydama daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus.

Pilotų atvirų durų metu visi suinteresuoti asmenys turės galimybę sužinoti daugiau apie „airBaltic“ siūlomas darbo vietas ir gauti daugiau informacijos apie pačias „airBaltic“ oro linijas. Renginio metu dalyviai turės galimybę užduoti klausimus tiesiogiai „airBaltic“ vyriausiems pilotams ir gauti visą reikiamą informaciją apie tai, kaip prisijungti prie dinamiškos ir motyvuotos punktualiausių oro linijų pasaulyje „airBaltic“ komandos.

Keleivių salono įgulos renginys skirtas jauniems specialistams, norintiems prisijungti prie ne vieną apdovanojimą turinčios „airBaltic“ keleivių salono įgulos. Pagrindinis atvirų durų dienos tikslas – pristatyti kandidatams aviakompanijos siūlomas darbo vietas ir suteikti jiems daugiau informacijos apie „airBaltic“ iš keleivių salono įgulos perspektyvos, pristatant aviakompaniją, orlaivių parką ir novatorišką įgulos centrą.

Norintiems tapti keleivių salono įgulos nariais nereikia nerimauti dėl patirties stygiaus aviacijos srityje, nes „airBaltic“ siūlo įgyti profesiją per 8 savaites trunkančius mokymus, kurių metu mokama stipendija. Kiekvieną mėnesį organizuojama nauja keleivių salono įgulos narių mokymo grupė. Keleivių salono įgulos pozicija turi daug privalumų, pavyzdžiui, progresyvią darbo užmokesčio sistemą, lankstų darbo grafiką, leidžiantį baigti universitetines studijas, modernią būstinę su erdviu, pagal specialų užsakymą sukurtu įgulos centru, kelionių oro linijomis privalumus jums ir jūsų šeimai bei paskutinį, bet ne mažiau svarbų – tarptautinę darbo patirtį ir ateities perspektyvas komercinės aviacijos industrijoje. 

Daugiau apie keleivių salono įgulos atvirų durų dienas žiūrėkite: 

https://www.youtube.com/watch?v=B8OsSxoZQwY&feature=youtu.be

Prieš atvykdami į renginį, kandidatai neprivalo pildyti paraiškos formos – jiems tereikia turėti savo savo CV bei asmens tapatybės dokumentą. Norintys gauti daugiau informacijos apie darbo galimybes „airBaltic“, gali apsilankyti aviakompanijos įdarbinimo svetainėje http://recruite.airbaltic.com/

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino. 

Apie „airBaltic“: „airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) yra punktualiausios oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 30 lėktuvų – 7 „Bombardier CS300“, 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Trejus metus iš eilės, 2014, 2015 ir 2017 m.,airBalticpripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Lakštinė stangrinanti veido kaukė, 25 ml
 
HELLY HANSEN Koppervik Black/Ebony/Grey Fog 45
 
Vagabond Kenova 4457-201 Black 36
 
HELLY HANSEN Seraphina Women's Oatmeal/Natura/Cement 38
 
REIMA Ivalo Black 36

Kaip prižiūrėti dyzelinių automobilių ekologines sistemas?

  Dyzelinis automobilis su įdiegtomis ir tinkamai veikiančiomis išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemomis, palyginus su benzinu veikiančiu automobiliu, yra ne tik taupesnis, bet ir nenusileidžia ekologiniais rodikliais, o CO2 emisija yra mažesnė – tai patvirtino Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkų atliktas tyrimas. Tačiau ne visi vairuotojai žino, kaip automobiliuose įdiegtas ekologines sistemas prižiūrėti. Tad ar […]

  Straipsniai »
Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ruošiantis kelionei lėktuvu, norisi, kad ji būtų sklandi jau nuo pat atvykimo į oro uostą. Savo ruožtu oro uostai stengiasi užtikrinti, kad kelionė būtų maloni visiems keliautojams, įskaitant ir ribotos judėsenos žmones. Šiems keleiviams pravartu žinoti apie būtent jiems skirtas paslaugas, kuriomis galima pasinaudoti oro uoste. Kelionė į oro uostą – greita ir paprasta „Lietuvos […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: perskirstyta 3,3 mln. eurų rezervinių lėšų Lietuvos keliams

 Atsižvelgiant į šiemet kelių rekonstravimo projektuose sutaupytas ar nepanaudotas lėšas, Susisiekimo ministerijos siūlymu perskirstyti 3,3 mln. eurų rezervinių Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų. Tam Vyriausybė pritarė 2019 m. spalio 30 dieną. „Perskirstomos lėšos teks kelių objektams, kuriuose darbai jau atlikti arba bus atlikti iki šių metų pabaigos. Taip pat atsižvelgėme į papildomai gautus […]

  Straipsniai »

Nuoseklus Lietuvos oro uostų augimas – stebimas visų finansinių rodiklių kilimas

Lietuvos oro uostai ir toliau skaičiuoja augančius finansinius rodiklius. Apžvelgus pirmuosius 9 šių metų  mėnesius suskaičiuota, jog lyginant su praėjusiais metais, bendros pajamos didėjo 13 proc. ir siekia beveik 37 mln. eurų. Lietuvos oro uostai pažymi, kad didėjo ir  aviacinės – skrydžių, keleivių aptarnavimo, krovinių gabenimo, ir neaviacinės veiklos – patalpų nuomos, maitinimo įstaigų, įvairių […]

  Straipsniai »