AB „Kelių priežiūra” 2019 m. dirbo efektyviai

AB „Kelių priežiūra” 2019 m. dirbo efektyviai

Per 2019 m. AB „Kelių priežiūra“ pardavimų pajamos augo 8%, t.y. 6,1 mln. Eur. Didžiausias pajamų augimas buvo pasiektas vystant savivaldybių kelių priežiūrą ir kelių remonto darbus.

„2019-ieji buvo pajamų augimo ir nuoseklaus strateginių tikslų įgyvendinimo metai. Koncentravomės į įvairias efektyvumo didinimo priemones – nuo struktūros keitimo, veiklos optimizavimo, naujų technologinių sprendimų iki veiklos diversifikavimo. Kokybiška valstybinių kelių priežiūra, kitų paslaugų spektro plėtra ir bendrovės vertės augimas išlieka prioritetinėmis kryptimis“, – pabrėžia Rolandas Rutėnas, AB „Kelių priežiūra“ generalinis direktorius.

2019 m. grynasis pelnas siekė 353 tūkst. Eur, lyginant su 1 164 tūkst. Eur nuostoliu 2018 m. Bendrovės geresnį pelningumą lėmė tiek didesnės bendrovės pajamos, tiek mažesnės veiklos sąnaudos.

Siekdama išlaikyti augimą, bendrovė tęsia ankstesniais metais pradėtus strateginius projektus, nukreiptus į vertės darbuotojams, visuomenei ir akcininkui kūrimą. Vienas iš svarbiausių šių metų projektų – kelių tarnybų stambinimas, kuris leis įmonei optimizuoti žiemos tarnybos budėjimo grafikus, užtikrins sklandesnį technikos dalinimąsis, intensyvesnį technikos panaudojimą, darbų perskirstymą bei didesnių pajėgų sutelkimą stambesnių objektų įgyvendinimui.

„Pagrindine bendrovės veikla išlieka – valstybinių kelių priežiūra, todėl didžiausios šių metų investicijos skirtos technikos parko atnaujinimui, modernizavimui bei technikos remontui, kad būtų užtikrinta tinkama paslaugų kokybė. Įmonė peržiūri savo struktūrą, darbų organizavimo ir vadybos procesus, diegia naujus sprendimus kuro vartojimo, technikos priežiūros sąnaudų mažinimui bei ieško kitų inovatyvių technologinių sprendimų veikos efektyvinimui“, – teigia generalinis direktorius.

Apie bendrovę

AB „Kelių priežiūra“ yra valstybės įmonė, atsakinga už daugiau nei 21 tūkst. km kelių priežiūrą. Įmonė yra viena iš didžiausių šalies darbdavių, čia dirba apie 2400 įvairių sričių specialistų. Jos tikslas – užtikrinti kokybišką ir efektyvią įmonės veiklą optimaliomis sąnaudomis ir tokiu būdu kurti vertę tiek eismo dalyviams, tiek valstybei kaip akcininkei. Šių tikslų ji siekia taikydama inovatyvius technologinius sprendimus, ilgametę darbuotojų patirtį ir modernias verslo vadybos praktikas.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Čekavičienė, AB „Kelių priežiūra“

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Pernai užklupusi koronaviruso pandemija savo pėdsaką paliko daugelyje sričių, tarp jų – ir eismo įvykių statistikoje. Draudimo bendrovės ERGO Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas pastebi, kad 2020 metai išsiskyrė mažesniu nei įprasta fiksuotų eismo įvykių skaičiumi. Tai liudija ir kelių policijos statistika. Visgi, net ir galiojant karantino suvaržymams, smulkesnių eismo įvykių miestų […]

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Besikeičiančios žiemos sąlygos, gausiau iškrentantis sniegas ir žema temperatūra vairuotojus ragina būti atsargesnius kelyje, rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Kitas svarbus saugaus dalyvavimo eisme žiemą aspektas – tvarkinga automobilio techninė būklė ir priežiūra. Vienas svarbiausių saugumo reikalavimų – tinkamos naudoti žieminės padangos, kurių protektoriaus gylis turi […]

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Pandemija ir karantinas parodė, koks svarbus ekonomikai ir socialiniam gyvenimui yra susisiekimas. Šiai svarbiai Lietuvos žmonių veiklos sričiai privalo vadovauti Susisiekimo ministerija. Kaip šį darbą ji turi atlikti, išdėstyta Transporto veiklos pagrindų įstatyme ir pačios ministerijos sudarytuose jos veiklos nuostatuose. Visuose šiuose dokumentuose rašoma, kad Susisiekimo ministerija formuoja valstybės transporto politiką, organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja […]

Vyriausybės kanceliarija atsisako prabangių automobilių

Vyriausybės kanceliarija atsisako prabangių automobilių

Vyriausybės kanceliarija nutraukia automobilių nuomos sutartį ir atsisako prabangių automobilių naudojimo. „Šiuo metu matome, kad per pandemiją daugiau dirbant nuotoliniu būdu, sumažėjus judėjimui, išvykų ir susitikimų kitose institucijose, galime reikšmingai sutaupyti, taip pat atsisakyti nereikalingos prabangos ir perdėtų, nebūtinų valdžios privilegijų. Todėl nematau poreikio naudotis asmeninio vairuotojo su automobiliu paslaugomis, kas anksčiau buvo įprasta praktika. […]