2017 metų „Dunlop“ žieminės padangos: važiuosime tyliau

1

2017 metų „Dunlop“ žieminės padangos: važiuosime tyliau

Artėjant žiemai pristatomos „Dunlop“ technologijos „Noise Shield“ žieminės padangos, su kuriomis važiuosime tyliau.

Technologija „Noise Shield“

„Dunlop“ naujoms žieminėms padangoms pradėjo taikyti technologiją „Noise Shield“. Šios technologijos pagrindas yra padangos viduje įtaisomas putplasčio sluoksnis, todėl važiuojant automobilio salone triukšmas sumažėja iki 4 dBA[1]. Ši technologija taikoma gaminant penkių tipų „Winter Sport 5“.

„Dunlop Winter Sport 5“ padangos

Padangoms „Winter Sport 5“ naudojama inovatyvi kampuota guma, kuri sutrumpina stabdymo kelią ir sukibimą. Tai ypač palengvina važiavimą žiemą. „Winter Sport 5“ padangoje yra padidintas griovelių skaičius, todėl padanga labiau liečiasi ir puikiai sukimba su kelio paviršiumiir tai lemia sklandų važiavimą sniegu padengta kelio danga.

Dėl gilesnių padangų griovelių „Winter Sport 5“ padanga gali išstumti didesnius vandens ir sniego kiekius, todėl sumažėja slydimo vandens paviršiumi rizika ir tampa lengviau suvaldyti transporto priemonę šlapiame kelyje.

Unikalus „Winter Sport 5“ dizainas leidžia optimaliai paskirstyti svorį per visą padangą, todėl sumažėja pasipriešinimas ir taupiau naudojami degalai.

„Winter Sport 5“ galima įsigyti 54 tipų– nuo R15 iki R19, iš kurių penkiuose yra įdiegta technologija „Noise Shield“.

„Dunlop Winter Sport 5 SUV“ padanga

„Dunlop Winter Sport 5 SUV“ padanga užtikrina puikų sukibimą ir geras charakteristikas visureigiams važiuojant įvairiausiais žiemos keliais.

„Winter Sport 5 SUV“ pasižymi didesniu[2] atsparumu slydimui vandens paviršiumi, nes gilesni grioveliai išstumia didesnį vandens kiekį. Padangoms taip pat būdingas puikus šoninis sukibimas slidžiuose keliuose, kurį užtikrina kampinė vidurinė guma. Ji yra lygiagreti su rievių krašteliais, todėl pagerėja sukibimas[3] su keliu.

„Dunlop Winter Sport“ padangas jau dabar galima montuoti ant prabangiausių automobilių, kuriuos gamina patys išrankiausi gamintojai.

„Dunlop Winter Sport 5 SUV“ ura 18 dydžių– nuo R16 iki R20.

„Dunlop Winter Response 2“ padanga

Padangos „Dunlop Winter Response 2“ sukurtos taip, kad patenkintų tokius svarbius saugumo reikalavimus, kaip stabdymas, manevravimas sniegu ir ledu bei šlapiu keliu žiemą. Pritaikius novatorišką technologiją padangos „Winter Response 2“ geriau atitinka keliamus reikalavimus nei ankstesni gaminiai. Gaminant pagal naują technologiją naudojamas 45 laipsnių kampas, kuris pagerina sukibimą ant sniego, ledo bei kelkraščiuose. Inovatyvios geometrijos naujasis profilis pagerina sukibimą greitėjimo metu, taip pat stabdymą ant sniego.

Didesnis gumos tankis užtikrina stabilesnį vairavimą šlapiu keliu, geresnį sukibimą su kelio danga, dėl to  sutrumpėja stabdymo kelias ir transporto priemonė yra stabilesnė ant sniego.
„Winter Response 2“ yra 21 dydžio – nuo R14 iki R15.

_________________

Apie „Dunlop“

„Dunlop“ yra vienas žinomiausių pasaulyje aukštos ir itin aukštos kokybės padangų prekių ženklų, pelnęs daugybę automobilių sporto apdovanojimų. Panaudojusi didelę automobilių sporte sukauptą patirtį, „Dunlop“ novatoriškas technologijas pritaikė gamindama kasdien naudojamas padangas. Siekdama, kad vairavimas teiktų džiaugsmą visų tipų transporto priemonių vairuotojams ir motociklininkams, „Dunlop“ siūlo naujausių technologijų padangas, išsiskiriančias kokybe ir eksploatavimo trukme. Daugiau informacijos apie „Dunlop“ rasite svetainėje www.dunlop.eu.

[1] Paremta vidaus kelių matavimais. Bandymai atlikti 2010 m. spalio mėnesį; padangų dydis 245/40R18; bandomasis automobilis; „Audi A8“; vieta: bandomoji trasa dėl triukšmo pagal GIC*L. 

[2] Patobulinimas, palyginti su ankstesnėmis padangomis „SP Winter Sport 4D“.

[3] Patobulinimas, palyginti su ankstesnėmis padangomis „SP Winter Sport 4D“.

Pranešimą paskelbė : Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Susisiekimo ministerija: įsisenėjusios LAKD problemos tęsiasi metų metus

Susisiekimo ministerija: įsisenėjusios LAKD problemos tęsiasi metų metus

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) vėluoja atlikti numatytus darbus ir tinkamai nesprendžia kilusių problemų, kurios kasmet kartojasi – parodė Susisiekimo ministerijos atliktas LAKD vidaus auditas.  Vidaus audito metu buvo vertintas LAKD 2016–2019 m. projektų, finansuojamų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų ir 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos fondų lėšų, vykdymo efektyvumas, […]

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu papildomai skirta 9,3 mln. eurų kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves remontui. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.  „Netrukus bus remontuojama ir restauruojama dar daugiau kelių, vedančių į mūsų šalies lankytinas bei kurortines vietoves. Manau, kad turėdami galimybę keliauti […]

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]